Україна на одному шляху з Китаєм

Україна на одному шляху з Китаєм

21 листопада в Пекіні між Україно-Китайським Радою Співробітництва та Інноваційним Альянсом «Одного пояса - одного шляху» був підписаний Меморандум про відкриття представництва УКСС в Китаї.
 
Домовленість з Альянсом створює новий майданчик для діалогу між представниками бізнесу обох країн. Це відкриє нові можливості вітчизняному бізнесу, який зацікавлений в отриманні китайських інвестицій і готовий до реальної співпраці з інвесторами з Китаю.
 
Обидві сторони мають намір активно співпрацювати в наступних областях:
 
• обмінюватися інформацією, досвідом і документами для створення гарної атмосфери, сприятливих передумов і умов співпраці;
• здійснювати економічні, бізнес і культурні обміни між двома країнами;
• визначати практичні проблеми та бар'єри, що існують і виникають у співпраці між двома сторонами, і сприяти пошуку їх рішень;
• просувати і реалізовувати спільні проекти;
• організовувати і проводити різного роду публічні і професійні заходи та дослідження, спрямовані на зміцнення відносин між Україною та КНР.
 
Інноваційний Альянс «Одного пояса, одного шляху», є найвпливовішим клубом Китаю, об'єднуючим промислові та фінансові підприємства.
Сьогодні Альянс зацікавлений у злитті китайської і західної культур, допомоги в об'єднанні світових бізнес-підприємств, ефективному освоєнні і інтеграції високоякісних проектів, контактів, ресурсів, створення екосистеми, яка підтримує співзасновників і партнерів в області інновацій, трансформації та модернізації в нових умовах.
 
Створене представництво УКРС розширить можливості для компаній-партнерів і спільних підприємств взаємного обміну знаннями, співпраці за проектами.

Ми допоможемо Вам напрацювати нових партнерів

Зв'язатися
Адреса

04070, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 6, оф. 2

04670, Beijing, street G. Skovoroda, 6, of. 2

Телефон/факс

+38 (044) 425-97-00
+38 (044) 425-97-01

Email: uccc@uccc.org.ua
Години роботи

Mondat - Friday : 9 AM - 5 PM
Sunday: Closed :)