Українсько-Китайська Рада Співробітництва

Українсько-Китайська Рада Співробітництва (УКРС) - неприбуткова громадська організація, створена в 2011р. в Києві з метою встановлення і розвитку відносин між громадськими та бізнесовими структурами України та КНР.

Китай показав найбільший літак-амфібію

Найбільший у світі літак-амфібія провів свій перший політ. Гідролітак AG600 під кодовою назвою "Куньлунь" провів в повітрі близько години, його побудували у Китаї.

Літак оснащений чотирма турбогвинтовими двигунами китайської розробки, і за розміром схожий на Boeing-747.

AG600 злетів з аеропорту Цзіньвань у місті Чжухай на півдні країни.

Літак може перевозити до 50 людей і перебувати в повітрі до 12 годин. Офіційно він призначений для гасіння пожеж і проведення рятувальних робіт на воді.

Однак його можуть використати й у військових цілях, наприклад в Південно-Китайському морі, де він здатний долетіти до всіх островів, на які претендує Китай.

Державне агентство Сіньхуа назвало AG600 "захисником моря, островів і рифів".

Китай проводить масштабні роботи зі штучного перетворення рифів у Південно-Китайському морі в острова, аби оголосити їх частиною своєї території. У радіусі 200 морських миль навколо неї простягається економічна зона. Інші країни регіону оскаржують правомірність цих дій.

Китай припинив постачання нафтопродуктів до Північної Кореї

Із листопада Китай не експортував жодного бензину, реактивного палива, дизельного палива або мазуту Китай, починаючи з листопада, припинив експортувати до Північної Кореї (КНДР) будь-які нафтопродукти. Такий крок владою Китаю було здійснено у рамках санкцій щодо КНДР, передає Reuters. Зазначається, що Китай запровадив власні санкції до того, як аналогічні обмеження були введені Організацією Об'єднаних Націй (ООН), котрими регламентується обмеження постачань нафти в ізольовану країну на 90%. Так, Китай, котрий є основним джерело палива для Північної Кореї, не експортував жодного бензину, реактивного палива, дизельного палива або мазуту. Крім того, за результатам аналізу митних даних, Пекін також не імпортував жодної залізної руди, вугілля або свинцю з Північної Кореї у листопаді.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ Північної Кореї назвало останні санкції ООН проти КНДР є актом війни і рівносильно повній економічній блокаді країни. Також в КНДР повідомили, що продовжуватимуть роботу по зміцненню "ядерного стримування", яка "спрямована на викорінення ядерних загроз США, шантаж і ворожі дії шляхом встановлення практичного балансу сил з США".

Україна на одному шляху з Китаєм

21 листопада в Пекіні між Україно-Китайським Радою Співробітництва та Інноваційним Альянсом «Одного пояса - одного шляху» був підписаний Меморандум про відкриття представництва УКСС в Китаї.
 
Домовленість з Альянсом створює новий майданчик для діалогу між представниками бізнесу обох країн. Це відкриє нові можливості вітчизняному бізнесу, який зацікавлений в отриманні китайських інвестицій і готовий до реальної співпраці з інвесторами з Китаю.
 
Обидві сторони мають намір активно співпрацювати в наступних областях:
 
• обмінюватися інформацією, досвідом і документами для створення гарної атмосфери, сприятливих передумов і умов співпраці;
• здійснювати економічні, бізнес і культурні обміни між двома країнами;
• визначати практичні проблеми та бар'єри, що існують і виникають у співпраці між двома сторонами, і сприяти пошуку їх рішень;
• просувати і реалізовувати спільні проекти;
• організовувати і проводити різного роду публічні і професійні заходи та дослідження, спрямовані на зміцнення відносин між Україною та КНР.
 
Інноваційний Альянс «Одного пояса, одного шляху», є найвпливовішим клубом Китаю, об'єднуючим промислові та фінансові підприємства.
Сьогодні Альянс зацікавлений у злитті китайської і західної культур, допомоги в об'єднанні світових бізнес-підприємств, ефективному освоєнні і інтеграції високоякісних проектів, контактів, ресурсів, створення екосистеми, яка підтримує співзасновників і партнерів в області інновацій, трансформації та модернізації в нових умовах.
 
Створене представництво УКРС розширить можливості для компаній-партнерів і спільних підприємств взаємного обміну знаннями, співпраці за проектами.

Україна і Китай узгодили план дій щодо реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху".

Україна і Китай узгодили план дій щодо реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху".

Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі на своїй сторінці у Twitter за підсумками Третього засідання Комісії зі співробітництва між Урядами України та КНР. 

"Завершилося Третє засідання Комісії зі співробітництва між Урядами України та КНР. Україна і Китай підписали Дорожню карту(план дій) щодо реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху", - повідомляє Мінекономіки.

Великий шовковий шлях і Морський шовковкий шлях покликані створити транзитні маршрути та посилити економічне співробітництво між Європою і Азією.

Читайте також: Китай може вкласти в українські проекти $7 мільярдів

Як відомо, Комісія зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР працює на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки. У рамках Комісії створено 7 галузевих Підкомісій та Робоча група з питань інвестицій. Комісія має проходити 1 раз на два роки, Підкомісія – 1 раз на два роки або кожен рік.

У Китаї відкрилася футуристична п'ятирівнева бібліотека, яка вас вразить

У китайському місті Тяньцзінь відкрилася приголомшлива публічна бібліотека з унікальним дизайном.

Величезна п'ятирівнева бібліотека спроектована нідерландською компанією MVRDV у співпраці з Інститутом містобудування і дизайну міста Тяньцзінь. Площа будівлі - понад 34 тисячі квадратних метрів, тут можна вмістити до 1,2 мільйона книг, пише Bored Panda.

Бібліотека розташована в культурному районі Бінхай, і завдяки оригінальному інтер'єру, виконаному у формі гігантського ока, отримала назву Око Бінхая.

На будівництво бібліотеки пішло три роки. Ряди книжкових полиць тут розташовані каскадом навколо великої сфери, що світиться. На першому і другому поверсі бібліотеки розмістилися читальні зали і зони відпочинку, на верхніх рівнях - конференц-зали, офіси, комп'ютерні класи й аудіо-кімнати. У підземному рівні бібліотеки розташувалися книжкове сховище і величезний архів.

Ми допоможемо Вам напрацювати нових партнерів

Зв'язатися
Адреса

04070, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 6, оф. 2

04670, Beijing, street G. Skovoroda, 6, of. 2

Телефон/факс

+38 (044) 425-97-00
+38 (044) 425-97-01

Email: uccc@uccc.org.ua
Години роботи

Mondat - Friday : 9 AM - 5 PM
Sunday: Closed :)